ElgyLife

Şirketimiz

Ademer Eğitim Kurumu 2012 yılında online kurs hizmetini sunma misyonuyla yola çıktığında, online ders hizmeti hızlı ve sorunsuz ders kalitesiyle desteklemeyi planlamış, hizmetlerini sunacağı hedef kitle olarak da bireysel kursiyerleri belirlemişti.

 

Bugün 13 şubemiz, yaklaşık 88 uzman personelimiz ile tüm kursiyerlerimizin online ve yüz yüze kurs ihtiyaçlarını karşılayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Biz kursiyerlerimizle çalışmanın ötesinde kursiyerlerimiz için çalışıyoruz.

 

Bireylerin kurslar ve sertifika programları için anlık ve planlı bir şekilde, çoğu zaman ayıracak zamanları olmadığını biliyoruz. Bu yüzden ilk günden beri tüm yapılanmamızı, teknolojik yatırımlarımızı, insan kaynağı politikamızı ve şubeleşme hedeflerimizi kursiyerlerimizin işini kolaylaştıracak ve hızlandıracak şekilde planlıyor, her geçen gün hizmet kalitemizi daha da arttırarak kendimizle yarışıyoruz.

 

10 yılı 160.000 aşkın kursiyer tarafından tercih edilen Ademer Eğitim Kurumu, İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Kırıkkale ve Bursa illerindeki 13 şubesi ile tüm bireylere online kurs hizmetini götürmeye devam ediyor.

 

Misyonumuz

Yaygın ve kurumsal hizmet veren, güvenilir bir Eğitim Kurumu olmak.

 

Vizyonumuz

Online Eğitim Kurumları kategorisinde, kaliteli ve hızlı eğitim hizmeti ile sektöründe lider, güvenilir, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayan, çalışanlarının ve ortaklarının içinde olmaktan mutluluk duyduğu yetkin personeliyle sürekli gelişen ve örnek alınan, adından övgüyle söz edilen bir şirket olmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ankara kızılay dershane ankara ambar ankara protez saç istanbul çocuk kardiyolog fitoterapi kursu gebze ambar ankara avukat oto döşemeciler 0312 231 11 84